Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Maraton Na Raty Nordic Walking vol 6 - FINAŁ

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników spacerów nordic walking na finałową odsłonę Maratonu Na Raty Nordic Walking po lesie Łagiewnickim. Szósty, a zarazem ostatni marsz cyklu organizowanego przez połączone siły Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora odbędzie się w dn. 11.06.2022 r.

Tym razem, po zakończeniu marszu, około godziny 12:30, na mecie czekać będzie na Was mega niespodziewana...niespodzianka. Tak jak obiecaliśmy na początku naszej przygody z królewskim dystansem, na koniec naszej zabawy przygotowaliśmy dla Was moc niespodzianek...Dzięki Oddziałowi ds. Polityki Senioralnej UMŁ, a także dzięki środkom uzyskanym z środków własnych, uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział między innymi, w losowaniu nagród rzeczowych.

Zgodnie z regulaminem naszej zabawy, piechurzy mający w nogach przynajmniej 4 z sześciu lokalizacji spacerów, czyli Ci którzy przeszli dystans maratonu (42.195 metrów) będą mieli szansę wygrać rewelacyjne nagrody, wśród których znajdą się między innymi profesjonalne kijki do Nordic Walking. Wszyscy inni będą mieli okazję wygrać fantastyczne nagrody ufundowane przez partnerów naszego cyklu. Oczywiście to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy ale ...wszystkiego Wam nie zdradzimy...

Trasa ostatniego spaceru z cyklu Maraton Na Raty nordic walking będzie prowadzić po wschodnich rejonach lasu, jak zwykle będzie malownicza i doskonale oznaczona, a ile ma mieć kilometrów ? ...no około 10, czyli jak zawsze.
Startujecie z parkingu Kaloryfer przy ulicy Wycieczkowej i tam też będziecie finiszować. Prosimy Was, o ile to możliwe o wystartowanie do godziny 10 30, tak aby jak najwięcej osób mogło osobiście uczestniczyć w uroczystym losowaniu nagród. Jak zwykle na półmetku czekać będzie na Was poczęstunek, tym razem w bistro Poufka przywita Was trochę zmieniony skład naszych uroczych Hostess...ale i tak będzie fajnie...

Na miejsce startu dojedziecie autobusami linii 61 i 51 a i b komunikacji miejskiej w Łodzi. Wysiadacie na przystanku Wycieczkowa-Wiewiórcza. Oczywiście możecie także przyjechać samochodem, parking Kaloryfer jest bardzo pojemny, na pewno nie zabraknie miejsc parkingowych.

Jak zwykle przypominamy o zabraniu ze sobą kubeczków na herbatę, ale przede wszystkim pamiętajcie o zabraniu ze sobą dobrych humorów i wygodnych butów ????a jeśli nie macie swoich kijków...trochę mamy, pożyczymy...

https://www.facebook.com/events/583843256383898/?ref=newsfeed 

Zobacz również:

Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6. -  Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6.

Kamienica przy Zielonej 6 to idealne miejsce na biznes. Cała jest już wynajęta! [ZDJĘCIA]

(pj)

Po niespełna roku od zakończenia wielkiego remontu kamienicy przy ul. Zielonej 6 i oddania jej do... więcej

Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach. -  Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach.

70 mln złotych na budowę kanalizacji w Łagiewnikach. ŁSI prowadzi pierwszy etap prac

red

Czteroetapowa inwestycja realizowana przez Łódzką Spółkę Infrastrukturalną o wartości blisko 70 mln... więcej

Helenówek -  fot. Brajter

ŁSI skończyła budowę kanalizacji na Helenówku. Nowy wodociąg i odtworzone nawierzchnie

red/ ŁÓDŹ.PL

29 mln zł, ponad 6,5 km sieci kanalizacyjnej, 331 odejść do działek – miasto i Łódzka Spółka... więcej

Miasto i ŁSI wybuduje 12 km sieci wodnej i kanalizacyjnej warte 26 mln zł

ŁSI

12 kilometrów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wybudują wspólnie miasto i Łódzka Spółka... więcej

Nowa sieć kanalizacyjna i wodociągowa - inwestycje ŁSI w 2022 r.

ŁSI

Łódzka Spółka Infrastrukturalna ogłosiła swoje plany inwestycyjne na rok 2022. Obejmują one... więcej