Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Mikołajkowy Marsz nordic walking

W imieniu wszystkich Centr Zdrowego i Aktywnego Seniora, mamy przyjemność zaprosić Państwa na - Mikołajkowy Spacer Nordic Walking po ścieżkach Lasu Łagiewnickiego. Już w najbliższą sobotę 3 grudnia zapraszamy wszystkich aktywnych seniorów oraz miłośników chodzenia z kijkami na kolejne spotkanie, na którym przemierzając leśne ścieżki, aktywnie zadbacie o swoje zdrowie.

Start oraz meta marszu, znajdować się będzie przy ulicy Wycieczkowej 69 na parkingu, zwanym...kaloryferem. Na miejsce startu spaceru dojechać możecie komunikacją publiczną, autobusami linii 61, 51a i 51b (przystanek Wycieczkowa-Wiewiórcza). Starujecie między 9 a 11, każdy uczestnik idzie w swoim tempie, wyrusza sam lub ze znajomymi...Trasa jak zwykle będzie oznaczona a jej dystans to około 10 km.

W połowie dystansu, na wszystkich uczestników Mikołajkowego Spaceru, w barze POUFKA, czekać będzie gorąca herbata oraz słodkie węglowodany.
A teraz najważniejsze, jako że jest to spacer z Mikołajkami w tle, mamy dla uczestników trochę niespodziewanych... niespodzianek... Żeby niespodzianki były niespodziewane, nie zdradzimy wszystkiego ale...spodziewajcie się spotkania z pewnym jegomościem z brodą...mamy nadzieję, że byliście grzeczni ? Dodatkowo każdy uczestnik spaceru, u którego w ubiorze znajdzie się akcent świąteczny będzie miał możliwość wylosowania w mikołajkowej loterii, atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów naszych spacerów.

Zgodnie z Mikołajkową tradycją zaprosiliśmy do współorganizowania tego specjalnego spaceru naszych przyjaciół z kolejnego klubu miłośników Nordic Walking, którzy są z nami od początku trwania naszych imprez.
Zawsze Młodzi Nordic Walking, od godziny 9 do 10, co 15 minut zadbają o rozgrzewkę a na mecie czekać będą z przepysznymi...
Zapraszamy serdecznie Pokaż mniej

Zobacz również:

Wizualizacje zmian famuły przy Ogrodowej 24. -  Wizualizacje zmian famuły przy Ogrodowej 24.

Famuła przy Ogrodowej 24. Znamy wykonawcę remontu. Kiedy start prac? [WIZUALIZACJE]

Łódzka Spółka Infrastrukturalna wyłoniła wykonawcę generalnego remontu i przebudowy dawnego domu... więcej

Inwestycje ŁSI - podsumowanie 2022 roku i plany na 2023

Plany na ten rok i już trwające prace obejmują budowę nowej sieci kanalizacji sanitarnej oraz... więcej

Instalacja fotowoltaiczna. -  Instalacja fotowoltaiczna.

Mikroinstalacje fotowoltaiczne na obiektach wod-kan

BPiNM / KS

TERMIN SKŁADANIA OFERT MIJA 23 LITOPADA 2022 więcej

Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6. -  Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6.

Kamienica przy Zielonej 6 to idealne miejsce na biznes. Cała jest już wynajęta! [ZDJĘCIA]

(pj)

Po niespełna roku od zakończenia wielkiego remontu kamienicy przy ul. Zielonej 6 i oddania jej do... więcej

Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach. -  Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach.

70 mln złotych na budowę kanalizacji w Łagiewnikach. ŁSI prowadzi pierwszy etap prac

red

Czteroetapowa inwestycja realizowana przez Łódzką Spółkę Infrastrukturalną o wartości blisko 70 mln... więcej