Mimo obostrzeń wciąż można korzystać z promocji dostępnych dzięki Karcie Łodzianina

Mimo obostrzeń wciąż korzystać można z promocji dostępnych dzięki Karcie Łodzianina. Niemal 100 firm partnerskich pozostanie otwartych na czas lockdownu. Nadal można składać wnioski on-line i w wybranych punktach obsługi.

Karta Łodzianina
Niemal 100 partnerskich firm pozostaje otwartych, a do skorzystania z ofert każdej z nich zachęcają atrakcyjne rabaty.

Od soboty 20 marca w Polsce obowiązują nowe obostrzenia. Co to oznacza dla posiadaczy Karty Łodzianina? Gdzie w tym czasie będzie można skorzystać ze zniżek i czy nadal czynne będą punkty obsługi dla osób, które dopiero chcą ją wyrobić?

Wiemy, że zamknięte będą obiekty sportowe i instytucje kultury – tych miejsc przez najbliższe trzy tygodnie nie odwiedzimy. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie nie będzie można korzystać z Karty Łodzianina. Niemal 100 partnerskich firm pozostaje otwartych, a do skorzystania z ofert każdej z nich zachęcają atrakcyjne rabaty.

Jak zapewnia Adam Leszczyński – manager projektu – pomimo zaostrzenia ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 Karta Łodzianina cały czas działa – zarówno od zaplecza – nieprzerwanie można składać wnioski, które są na bieżąco rozpatrywane – jak i w czynnych obiektach partnerskich.

Centrum Handlowe Manufaktura, strategiczny Partner Karty Łodzianina, pomimo ograniczenia działalności, pozostanie otwarte – nadal będzie można składać tam wnioski, czynne będą niektóre salony partnerskie Karty Łodzianina. Mowa zwłaszcza o licznych restauracjach, centrum medycznym Enel-Med, szkole językowej Alliance Francaise (zajęcia odbywają się on-line) oraz salonach fryzjerskich: Jean Louis David i dziecięcym salonie Fryzjerek.

Obostrzenia nie objęły większości obiektów świadczących usługi: salony kosmetyczne, warsztaty, sklepy, szkoły językowe – te wszystkie miejsca wciąż będą otwarte. Bez zmian działają lokale gastronomiczne, w których zamawiać można jedzenie i napoje na wynos.

- Na stronie internetowej www.kartalodzianina.pl dostępne są aktualizowane na bieżąco informacje na temat tego, z których ofert można skorzystać w czasie lockdownu – mówi Adam Leszczyński – Zachęcamy do odwiedzenia witryny. Jesteśmy w stałym kontakcie z Partnerami.

Osoby, które dopiero chcą wyrobić własną Kartę Łodzianina, również będą mogły to zrobić. W dniach 20 marca – 9 kwietnia czynne będą punkty obsługi w Manufakturze oraz przy Piotrkowskiej 87. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również 10 filii Biblioteki Miejskiej wskazanych na www.kartalodzianina.pl. Cały czas można składać wnioski on-line za pośrednictwem strony internetowej.

Jak dodaje Adam Leszczyński, ze względu na zmieniający się stan epidemiologiczny, oferty dostępne w ramach Karty Łodzianina mogą podlegać zmianom.

- Pomimo trudnej sytuacji dołożymy wszelkich starań, żeby Karta Łodzianina wciąż zapewniała korzyści zarówno Partnerom, jak i mieszkańcom Łodzi – zapewnia.

Wszystkie informacje dotyczące działania Karty Łodzianina na bieżąco będą udostępnione na stronie www.kartalodzianina.pl.

Zobacz również:

Ulica Frezjowa na osiedlu Mileszki już przejezdna po remoncie

ŁSI

1 kwietnia zakończono prace na ulicy Frezjowej na osiedlu Mileszki. więcej

przyłączSIĘ -  Archiwum UMŁ

Wystarczy jeden formularz, a resztą zajmą się pracownicy Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej

Mariusz Łysio / ŁSI

Bez zbędnej biurokracji, dokumentów, uzupełniania papierów i załatwiania spraw w kilku urzędach –... więcej

Prace na ul. Frezjowej

Rozpoczął się ostatni etap prac na ulicy Frezjowej, na łódzkich Mileszkach.

Grzegorz Gawlik / UMŁ

Łódzka Spółka Infrastrukturalna, po położeniu tam sieci kanalizacyjnej, właśnie wykonuje warstwę... więcej

Przetarg Ogrodowa

Ogłosiliśmy przetarg na remont trzech domów robotniczych i budowę parkingu na ul. Ogrodowej

Aleksandra Hac / UMŁ

Ogrodowa – to będzie najlepszy adres w Łodzi. Wyjątkowe ceglane domy, a w nich mieszkania, biura,... więcej

Optymalizacja sektora wodno-kanalizacyjnego w Łodzi -  Infografika z tekstem OPTYMALIZACJA SEKTORA WODNO-KANALIZACYJNEGO W ŁODZI. ZWIK + GOŚ = Jedna Spółka. Likwidacja ŁSI w obecnej formie. Mniej prezesów i wiceprezesów. Mniej członków zarządów. Mniej członków rad nadzorczych.

Łódź planuje połączenie miejskich spółek zajmujących się gospodarką wodno-kanalizacyjną

Agnieszka Rutkowska / UMŁ

- Czas byśmy „ruszyli” ostatnią już pozostałość po poprzednim zarządzie miasta, czyli Panu... więcej