Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Wielkie Łódzkie Polowanie na Potwory

Gdzie najlepiej tropić strzygi i utopce? Oczywiście w Łodzi, rodzinnym mieście Andrzeja Sapkowskiego, autora sagi o Geralcie z Rivii! W najbliższy czwartek, 5 sierpnia, o godzinie 18:00 spotykamy się na początku Piotrkowskiej, przy Placu Wolności, żeby wspólnie zapolować na potwory! Oczywiście te na ekranach smartfonów, ponieważ zagramy w grę “Wiedźmin: Pogromca Potworów”.

Wielkie Łódzkie Polowanie na Potwory
W zaledwie kilka dni od premiery aplikacja ta osiągnęła ponad milion pobrań. Zakładamy więc, że także wśród łodzian jest wielu jej użytkowników. Naszym spacerem zachęcamy ich wszystkich do połączenia sił, wtedy na pewno wyjdzie z tego coś magicznego.

W zaledwie kilka dni od premiery aplikacja ta osiągnęła ponad milion pobrań. Zakładamy więc, że także wśród łodzian jest wielu jej użytkowników. Naszym spacerem zachęcamy ich wszystkich do połączenia sił, wtedy na pewno wyjdzie z tego coś magicznego.

Poza wspólną grą, podczas spaceru będzie można posłuchać ciekawostek na tematy takie jak: świat Wiedźmina, kulisy powstawania Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1, czy historia kamienic przy Piotrkowskiej.

W trakcie spaceru prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad. Zarówno sanitarnych (m.in. zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami), jak i przepisów ruchu drogowego (m.in. podczas przechodzenia przez jezdnię nie korzystamy z telefonów).

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia Wielkie Łódzkie Polowanie na Potwory w serwisie Facebook, gdzie mogą pojawiać się ważne aktualności dotyczące spaceru: https://www.facebook.com/events/349139956697804/ 

Symbolicznie nasz spacer zakończymy na Skwerze Wiedźmina, skąd dalej każdy będzie kontynuował polowanie indywidualnie. Nie może Was tam zabraknąć!

Zobacz również:

Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6. -  Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6.

Kamienica przy Zielonej 6 to idealne miejsce na biznes. Cała jest już wynajęta! [ZDJĘCIA]

(pj)

Po niespełna roku od zakończenia wielkiego remontu kamienicy przy ul. Zielonej 6 i oddania jej do... więcej

Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach. -  Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach.

70 mln złotych na budowę kanalizacji w Łagiewnikach. ŁSI prowadzi pierwszy etap prac

red

Czteroetapowa inwestycja realizowana przez Łódzką Spółkę Infrastrukturalną o wartości blisko 70 mln... więcej

Helenówek -  fot. Brajter

ŁSI skończyła budowę kanalizacji na Helenówku. Nowy wodociąg i odtworzone nawierzchnie

red/ ŁÓDŹ.PL

29 mln zł, ponad 6,5 km sieci kanalizacyjnej, 331 odejść do działek – miasto i Łódzka Spółka... więcej

Miasto i ŁSI wybuduje 12 km sieci wodnej i kanalizacyjnej warte 26 mln zł

ŁSI

12 kilometrów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wybudują wspólnie miasto i Łódzka Spółka... więcej

Nowa sieć kanalizacyjna i wodociągowa - inwestycje ŁSI w 2022 r.

ŁSI

Łódzka Spółka Infrastrukturalna ogłosiła swoje plany inwestycyjne na rok 2022. Obejmują one... więcej