Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Zakończył się letni konkurs z Kartą Łodzianina

Przez całe wakacje posiadacze Karty Łodzianina mogli zbierać punkty w dedykowanym im konkursie. Lato dobiegło końca, a organizatorom udało się wyłonić aż 200 zwycięzców. Osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca, polecą do Włoch.

Wyniki konkursu - grafika

Wystarczyło pójść na basen, zjeść pizzę, obejrzeć film – korzystając z Karty Łodzianina, mogliśmy zbierać punkty, umożliwiające odbiór nagród. Od 28 czerwca do 31 sierpnia, w trakcie trwania konkursu, z Karty Łodzianina skorzystano prawie 90 tysięcy razy!

- Do rozdania mamy ponad tysiąc nagród, które łącznie przekraczają wartość 50 tysięcy złotych – mówi Tomasz Koralewski, Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej, operatora projektu Karty Łodzianina.

Jednym ze zwycięzców, który poleci do Włoch jest Pan Ryszard Rojek, który swoją wygraną zawdzięcza zmiłowaniu do pływania – punkty umożliwiające wygraną zdobył odwiedzając regularnie Aquapark Fala.

Organizatorzy podkreślają, że celem konkursu była nie tylko promocja samej Karty, ale zachęcenie mieszkańców do aktywnego korzystania z ofert Partnerów projektu, dzięki którym Łodzianie mają dostęp do szeregu zniżek w całym mieście.

- Chcielibyśmy z całego serca podziękować naszym Partnerom, firmom, które zdecydowały się ufundować nagrody w konkursie – kontynuuje Tomasz Koralewski – bez ich wsparcia nie udałoby nam się przygotować  i przekazać mieszkańcom aż tylu nagród. Mamy nadzieję, że po tym konkursie Karta Łodzianina stanie się narzędziem, z którego mieszkańcy będą jeszcze chętniej i częściej ­­korzystać, bo to się po prostu opłaca.

Jest to pierwszy konkurs zorganizowany przez Kartę Łodzianina, ale na pewno nie ostatni. Organizatorzy zapowiadają już kolejne atrakcje w okresie świąt Boże Narodzenia i Nowego Roku.

Tymczasem, swoje nagrody odebrała już ponad jedna czwarta laureatów konkursu „Lato z Kartą Łodzianina”, wszystkim im gorąco gratulujemy.

Lista laureatów >>>

Zobacz również:

Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6. -  Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6.

Kamienica przy Zielonej 6 to idealne miejsce na biznes. Cała jest już wynajęta! [ZDJĘCIA]

(pj)

Po niespełna roku od zakończenia wielkiego remontu kamienicy przy ul. Zielonej 6 i oddania jej do... więcej

Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach. -  Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach.

70 mln złotych na budowę kanalizacji w Łagiewnikach. ŁSI prowadzi pierwszy etap prac

red

Czteroetapowa inwestycja realizowana przez Łódzką Spółkę Infrastrukturalną o wartości blisko 70 mln... więcej

Helenówek -  fot. Brajter

ŁSI skończyła budowę kanalizacji na Helenówku. Nowy wodociąg i odtworzone nawierzchnie

red/ ŁÓDŹ.PL

29 mln zł, ponad 6,5 km sieci kanalizacyjnej, 331 odejść do działek – miasto i Łódzka Spółka... więcej

Miasto i ŁSI wybuduje 12 km sieci wodnej i kanalizacyjnej warte 26 mln zł

ŁSI

12 kilometrów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wybudują wspólnie miasto i Łódzka Spółka... więcej

Nowa sieć kanalizacyjna i wodociągowa - inwestycje ŁSI w 2022 r.

ŁSI

Łódzka Spółka Infrastrukturalna ogłosiła swoje plany inwestycyjne na rok 2022. Obejmują one... więcej