Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Zapraszamy na Stadion Króla!

Trwa sprzedaż biletów na środowy mecz Dynama Kijów ze Sturmem Graz (godz. 20). Spotkanie trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla, na którym 20 lipca ekipa ze stolicy Ukrainy bezbramkowo zremisowała z Fenerbahce Stambuł.

- Wielka piłka nożna wraca na Stadion Króla, z czego osobiście bardzo się cieszę. Troszeczkę żal, że to nie łódzka drużyna, ale bardzo się cieszę, że Dynamo znowu postanowiło zagościć na naszym obiekcie. Jestem przekonana, że obywateli Ukrainy nie muszę zapraszać na to spotkanie, ale pozostałych kibiców – w tym fanów rywala Dynama – gorąco zachęcam do przyjścia na stadion. Mam nadzieję, że oprócz kibiców drużyny z Kijowa pojawi się na nim również szeroka rzesza łodzian oraz fanów z Austrii, z naszego zaprzyjaźnionego miasta Graz – powiedziała dzisiaj na konferencji prasowej prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Prezes Łódzkiego ZPN i wiceprezes PZPN Adam Kaźmierczak podkreślił, że obiekt przy al. Unii jest znakomicie przygotowany do tego typu imprez, o czym można było się przekonać chociażby podczas spotkań reprezentacji Ukrainy w rozgrywkach Ligi Narodów oraz starcia Dynama z Fenerbahce. Jego zdaniem mecz ze Sturmem również powinien być spora atrakcja dla kibiców. - To przede wszystkim wielkie wydarzenie sportowe nie tylko dla Łodzi, ale dla całej Polski. Niestety, nasze drużyny na razie nie mają możliwości dalszego uczestniczenia w walce o miejsce w Lidze Mistrzów. Myślę, ze zwycięstwo Dynama w kolejnym dwumeczu sprawi, że na tym pięknym stadionie będziemy mieli możliwość usłyszenia hymnu Champion League. Dla polskich kibiców jest jeszcze jeden element zachęcający do pojawienia się na środowym spotkaniu. To oczywiście Tomasz Kędziora – zawodnik Dynama, który - jeśli nie wydarzy się nic złego - będzie reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata w Katarze – powiedział Kaźmierczak.

Za znakomite przyjęcie w Łodzi piłkarzy Dynama w imieniu całego klubu podziękował jego wiceprezydent Andrij Madzianowskij. - Bardzo przyjemnie jest być wśród przyjaciół. Wielka tragedia sprawiła, że z powodu wojny nie możemy grać przed własną publicznością, ale dzięki wam znaleźliśmy nowy dom. Dziękujemy wszystkim za to wsparcie. Chcemy się jakoś odwdzięczyć i zrobimy wszystko, by sprowadzić do Łodzi Ligę Mistrzów - powiedział  Madzianowskij.

Sprzedaż wejściówek na mecz Dynamo – Sturm prowadzona jest za pośrednictwem internetowego portalu bilety.lkslodz.pl oraz w kasach Stadionu Króla (od strony al. Unii).

Ceny biletów:

Sektory D – 40 zł
Sektory B1 / B4 / F – 60 zł
Sektor VIP – 150 zł

Godziny otwarcia kas (płatność gotówką lub kartą):

Poniedziałek (1 sierpnia) / godz. 12.00 – 19.00
Wtorek (2 sierpnia) / godz. 12.00 – 19.00
Środa (3 sierpnia) / godz. 12.00 – 21.00

Bilety grupowe:

W celu zakupu biletów grupowych prosimy o kontakt z Marcinem Klimaszewskim:

  • 602 205 411

marcin.klimaszewski@lkslodz.pl

Zobacz również:

Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6. -  Wnętrze kamienicy przy Zielonej 6.

Kamienica przy Zielonej 6 to idealne miejsce na biznes. Cała jest już wynajęta! [ZDJĘCIA]

(pj)

Po niespełna roku od zakończenia wielkiego remontu kamienicy przy ul. Zielonej 6 i oddania jej do... więcej

Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach. -  Prace ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej w Łagiewnikach.

70 mln złotych na budowę kanalizacji w Łagiewnikach. ŁSI prowadzi pierwszy etap prac

red

Czteroetapowa inwestycja realizowana przez Łódzką Spółkę Infrastrukturalną o wartości blisko 70 mln... więcej

Helenówek -  fot. Brajter

ŁSI skończyła budowę kanalizacji na Helenówku. Nowy wodociąg i odtworzone nawierzchnie

red/ ŁÓDŹ.PL

29 mln zł, ponad 6,5 km sieci kanalizacyjnej, 331 odejść do działek – miasto i Łódzka Spółka... więcej

Miasto i ŁSI wybuduje 12 km sieci wodnej i kanalizacyjnej warte 26 mln zł

ŁSI

12 kilometrów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wybudują wspólnie miasto i Łódzka Spółka... więcej

Nowa sieć kanalizacyjna i wodociągowa - inwestycje ŁSI w 2022 r.

ŁSI

Łódzka Spółka Infrastrukturalna ogłosiła swoje plany inwestycyjne na rok 2022. Obejmują one... więcej